فروش انواع شمع درمستر مدیت:

شمع عطری لاگوست

فروش انواع شمع درمستر مدیت:

امروزه انواع شمع ها در مدل های مختلف در بازار موجود است. در قدیم از شمع به عنوان منبع نور استفاده میشد اما امروزه به دلیل تنوع در تولید انواع شمع مانند: شمع معطر، شمع استوانه ای، شمع ساده و…. کاربرد شمع بسیار زیاد شده و به عنوان جنبه تزیئنینیز استفاده میشود. همچنین شمع های معطر برای درمان و مدیتیشن نیز کاربرد زیادی دارند. برای خرید انواع شمع با کیفیت و شیک میتوانید به فروشگاه مستر مدیت مراجعه و یا در وبسیایت ما از شمع های ما دیدن کنید. در ادامه این مقاله به بررسی انواع شمع می پردازیم.

خرید انواع شمع:

شمع کلاسیک یا معمولی

کمی بعد از به‌روز‌شدن صنعت شمع، آنها به شکل بسیار ساده و بدون رنگ و عطر بودند. به طوری که همچنان جنبه روشنایی در تولید شمع کلاسیک، حرف اول را میزد. آنها معمولا به شکل ستونی هستد که در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم و در اندازه و شکل‌های استاندارد عرضه می‌شوند. به طور کلی نوع کلاسیک و معمولی برای ایجاد نور در یک محیط صلح آمیز و حتی رمانتیک استفاده می‌شوند و به دلیل اثر آرامش بخش خود ارزشمند هستند.

از این نوع شمع ها در دکوراسیون منزل نیز استفاده می‌شود و معمولا همه یکی از این مدل در خانه خود دارند. زیرا مانند اسمش، کلاسیک و همه پسند هستند. به دلیل استوانه بودنشان کاربرد خیلی مناسبی در زمان نبود روشنایی و برق دارند. و معمولا بدون قاب و با قالب اصلی به فروش می‌رسند. این مدل راهی آسان و فوری برای برجسته کردن فضای داخلی شما هستند. به صورت کلی بهتر است قبل از خرید شمع به هدف خود فکر کنید زیرا کمک بسیاری به شما می‌کند تا از بین طیف گسترده‌ای از سبک‌های موجود انتخاب مناسبی داشته باشید. در هر صورت ما به شما یک شمع کلاسیک را در کنار شمع‌های دیگر پیشنهاد می‌کنیم.

شمع وارمر عطری

شمع معطر

از کدو تنبل گرم گرفته تا بیسکوییت شیرین و ترد، مجموعه بی‌پایانی از شمع‌های معطر دلپذیر، برای انتخاب وجود دارد. اما اگر به دقت نگاه کنید، متوجه خواهید شد که همه آنها از یک نوع موم ساخته نشده اند. حتی اگر تقریباً یکسان به نظر برسند. مانند رایحه‌ها، انواع مختلفی از مواد مومی وجود دارد.

طرح‌های معطر به طور کلی از سه سطح تشکیل شده اند

    نت‌های بالایی

    مرکزی

    پایه

نت‌های ابتدایی اولین رایحه‌ای هستند که مورد توجه قرار می‌گیرند، نت‌های مرکزی به عنوان هسته عمل می‌کنند در حالی که نت‌های پایه غالباً غالب‌تر هستند و در طول زمان توسعه می‌یابند.

شمع وارمر عطری

شمع وارمر

این شمع‌ها به دلیل اندازه مناسب و قرار گرفتن در یک ظرف فلزی کوچک به راحتی قابل تشخیص هستند. به دلیل اندازه کوچکشان، قبل از سوختن زیاد دوام نمی آورند، اما راهی عالی برای اضافه کردن نور کمی به فضا می‌باشند. علاوه بر آن، یک محیط فوق‌العاده صمیمی برای شما ایجاد می‌کنند. این همان چیزی است که مهمانان شما در صورت برگزاری مهمانی به یاد خواهند آورد.

از آنجایی که آنها بسیار کوچک هستند، بهتر است برای استفاده چند عدد به طور همزمان روشن کنید تا بیشترین تأثیر را از شعله‌های کوچک آنها ببرید

چند نکته که بعد از خرید شمع باید بدانید

 

    هرگز آنها را بدون مراقبت رها نکنید و همیشه از مواد قابل اشتعال، کودکان و حیوانات دور نگه دارید.

    همیشه اجازه دهید شمع‌ها بسوزند تا تمام سطح ذوب شود. این کار زمان سوختن را افزایش می‌دهد.

    فتیله‌ها را به طور منظم (تا ۶ میلی‌متر) کوتاه کنید تا دوده سیاه را از بین ببرید و به طولانی ترین و تمیزترین سوختگی ممکن دست یابید.

    حوضچه‌های موم مذاب را عاری از مواد زائد مانند انتهای کبریت و فتیله نگه دارید.

    برای محافظت از جاشمعی، هرگز آخرین سانتی‌متر موم را نسوزانید و به یاد داشته باشید که ظروف را با احتیاط نگه دارید زیرا ممکن است بسیار داغ شوند.

    آنها را بیش از چهار ساعت نسوزانید زیرا فتیله ها شروع به تشکیل “قارچ” می‌کنند.

    اگر سیگار می‌کشید، آنرا فوت کنید، فتیله را کوتاه کنید و دوباره روشن کنید.

    شمع‌های ستونی را مستقیماً روی مبلمان قرار ندهید. همیشه از یک صفحه مقاوم در برابر حرارت برای محافظت از سطوح استفاده کنید.

جمع بندی :

 در این مقاله انواع شمع را بررسی کردیم فروشگاه مسترمدیت انواع شمع وارمر، شمع معطر، شمع استوانه ای و…. را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند تا بتوانید منزل خود را شیک کنید و از رایحه های شمع معطر لذت ببرید.