خوشبوکننده ایفل چیست ؟ کاربرد و ویژگی آن

ایفل 10 میل رایحه اقیانوس

خوشبوکننده ایفل چیست ؟ کاربرد و ویژگی آن

خوشبوکننده ایفل یکی از بهترین و خاص ترین خوشبوکننده های هوا است که بسیار طرفدار دارد. در بازار انواع رایحه مختلف متناسب با سلیقه و مکان استفاده شما موجوداست. در فروشگاه مسترمدیت انواع خوشبوکنندهایفل 120 میل و و ایفل 500 میل موجود است. این محصول به دلیل حس آرامش و انرژی مثبتی که در محیط القا می کند بسیار پرطرفدار است و جز لوازم دکوراتیو نیز کاربرد دارد. در این مقاله به بررسی خوشبوکننده ایفل و فواید و ویژگی های آن پرداختیم.

طرزاستفاده از خوشبوکننده ایفل:

ابتدا چوب‌ها را در داخل مایع مورد نظر قرار دهید. این کار آغاز فرایند تبخیر خواهد بود و در نتیجه رایحه مورد نظر در فضا پخش شده و سبب خوشبو شدن محیط می شود.

برای اینکه بتوان دوام بیشتری به اسانس بخشید، بهتر است که چوب‌ها را کوتاه تر نمایید و یا تعداد چوب‌ها را کمتر کنید. در این صورت فرایند تبخیر به صورت آهسته انجام می شود و در نهایت ماندگاری بیشتری حاصل می شود.

در صورت لزوم می توانید، چوب‌ها را خارج نمایید تا فرایند تبخیر و پخش رایحه در فضا متوقف شود. در صورت تمایل می توانید، دوباره با قرار دادن چوب‌ها در داخل مایع، مجدد از آن استفاده نمایید.

این نوع خوشبو کننده‌های هوا، در واقع به وسیله چوب‌هایی که داخل اسانس قرار می گیرند،در هوا پخش می شوند.

هر چقدر تعداد چوب‌های بیشتری استفاده شود، میزان انتشار بو و پخش رایحه نیز بیشتر خواهد شد. لذا در صورت لزوم می توانید تعداد چوب‌ها را کم یا زیاد نمایید.

پخش بو تا زمان اتمام مایع داخل ظرف،ادامه خواهد داشت و به طور معمول 3 تا 5 ماه (بسته به تعداد چوب) طول می کشد تا مایع داخل ظرف خالی شود.

بیش از 48 ساعت ماندگاری در محیط دارد.

فواید خوشبو کننده ایفل

    خوشبوکننده ایفل در رایحه‌های مختلفی برای سیلقه‌های مختلف ارائه می گردد. بوی بسیار ملایمی دارد به طوری که سبب اذیت افراد نمی شود. هر کدام از رایحه‌ها حس آرامش خاصی می دهند و همین موضوع سبب تسکین سردرد، رفع خستگی و همچنین آرامش اعصاب می شود.

ادامه مطلب  آشنایی با انواع خوشبو کننده هوا

    علاوه بر موارد گفته شده، باید توجه داشت که این خوشبو کننده به دلیل دارا بودن الکل،به ضد عفونی شدن هوا نیز کمک خواهد کرد. لذا می توان از آن در محیط‌های مختلفی نظیر فروشگاه،خانه و آشپزخانه، سرویس بهداشتی، دفاتر، مطب، ادارات، داروخانه و … استفاده نمود.

    لازم به ذکر است که افرادی که رایحه عود را دوست ندارند و به آن حسایست دارند و به نوعی سبب اذیت آنها می شود، خوشبوکننده‌‌های ایفل به دلیل بوی ملایمی که منتشر می کنند، گزینه ایده الی به نظر می رسند.

فروشگاه مستر مدیت انواع خوشبوکنندهایفل 120 میل و500 میل را در رایحه های مختلف مانند: خوشبوکننده ایفل آنجل، خوشبوکننده ایفل باغ گل، خوشبوکننده ایفل رایحه ادامس . … را به عرضه میرساند.

کاربرد و نحوه استفاده خوشبو کننده ایفل چیست

خوشبو کننده های هوا کاربرد های متنوع و جذابی دارند که باعث میشه خریداران زیادی داشته باشند , از کاربرد های عالی این نوع محصولات میشه به ضد عفونی کننده بودن این نوع محصولات و همچنین تعویض بوی محیط و بخشیدن طراوت به سالن ها , اتاق ها , سرویس های بهداشتی ها اشاره کرد.

در بین خوشبو کننده های هوا چند برند بسیار مطرح و محبوب وجود دارند مثل ایفل , لمسر و غیره که فروشگاه سرای عمده همیشه پیشنهاد میکند تا شما از برند های معروف خریداری کنید چرا که این نوع خوشبو کننده ها امتحان خود را پس دادند و اصلا سرطان زا نیستند و شما میتوانید در تمامی نقاط محل کار و یا خانه خود استفاده کنید و خیالتون از لحاظ سلامتی راحت باشد !

جمع بندی :

در این مقاله به بررسی خوشبوکننده ایفل ویژگی ها، و فواید آن پرداختیم. این خوشبوکننده هوا علاوه بر بوی مطبوع حس ارامش زیادی القا می کند. فروشگاه مستر مدیت دارای انواع خوشبوکننده ایفل است که با مراجعه به وبسایت ما میتوانید با سلیقه خود خریداری کنید.