بهترین عود برای مدیتیشن

بهترین عود برای مدیتیشن

عود یک ماده معطر است که برای جذب عشق ، پاکسلزی منزل ، مدیتیشن ، رایحه درمانی و.. استفاده میشود. همچنین انواع جاعودی موجود در بازار به عنوان دکور مورد استفاده قرار دارد. انواع عود مانند : عود کندر ، عود درخت جنگلی و.. برای مدیتیشن کاربرد دارد. مسترمدیت انواع عود برای پاکسازی منزل و مدیتیشن دارد که با مراجعه به وبسایت ما میتوانید خریداری کنید. در این مقاله انواع عود برای مدیتیشن را باهم بررسی می کنیم.

بهترین عود برای مدیتیشن :

عود دارچین

هدف از مدیتیشن تمرکز بر تنفس و بیرون راندن افکاری است که بر مغز شما غلبه می‌کنند. گفته می‌شود که عود دارچین می‌تواند تمرکز و مدیتیشن را افزایش دهد و برای یک ذهن خلاق عالی است. این عود همچنین دارای خواص ضد التهابی است و به رفع سفتی عضلات کمک می‌کند. بهتر است هنگام انجام یوگا عود دارچین را بسوزانید زیرا  به شما کمک می‌کند تا حرکت‌های یوگا را به دسترسی انجام دهید. همچنین باعث آرامش می‌شود و احساس تمرکز ذهنی را در شما تقویت می‌کند.

عود چوب صندل

 

بهترین عود برای مدیتیشن چوب صندل است. کسانی که بودیسم و ​​سایر فرهنگ‌ها را مطالعه کرده‌ اند، می‌دانند که راهبان و مؤمنان قرن‌ها از چوب صندل استفاده کرده‌ اند. چوب صندل در طول سال‌ها برای بسیاری از مذاهب عود مورد استفاده قرار می‌گرفته است زیرا هوا را از انرژی‌های منفی پاک می‌کند و اغلب به عنوان نشانه عشق استفاده می‌شود. وقتی چوب صندل را روشن می‌کنید، عطر این عود هوا را تمیز می‌کند.

عود ناگ چمپا

ناگ چمپا عودی که در بسیاری از فرهنگ‌های آسیایی و هندی استفاده می‌شود. این عود نوعی چوب صندل است. کسانی که از ناگ چمپا برای مدیتیشن استفاده می‌کنند، اغلب بعد از مراقبه احساس تازه تر شدن و تمرکز بیشتری می‌کنند. اگر متوجه شدید که انرژی‌های ناخوشایندی در خانه وجود دارند، رایحه سبک تر ناگ چمپا می‌تواند یک اثر پاک کنندگی عالی ارائه دهد و فضا را برای مدیتیشن آماده کند.

عود کندر

هنگامی که مدیتیشن می‌کنیم، خود را در برابر دنیای اطرافمان آسیب پذیر می‌بینیم. کندر می‌تواند به جلوگیری از آسیب پذیری‌های طاقت فرسا کمک کند. همین نکته ما را از روند مراقبه دور می‌کند. برای کسانی که قبل از یک رویداد استرس زا مدیتیشن می‌کنند، کندر بهترین عود برای مدیتیشن خواهد بود زیرا به دفع هاله‌های منفی کمک می‌کند. این عود می‌تواند شفق‌های قطبی منفی را زمانی که به اعتماد به نفس زیادی نیاز داریم، از بین ببرد. پس از پایان رویداد دوباره کندر را بسوزانید تا به آرامش بیشتر خودتان کمک کنید.

عود آبشاری آنتی استرس( Anti Stress)

عود اسطوخودوس

اسطوخودوس بهترین عود برای مدیتیشن قبل از خواب است. اسطوخودوس باعث ایجاد احساس آرامش و بهبودی می‌شود. اگر روز پر استرسی را تجربه کرده‌اید، در حین مدیتیشن اسطوخودوس را بسوزانید تا بر آن روز غلبه کنید. اگر همسر یا فرزندانتان بی قرار هستند، سعی کنید اسطوخودوس را برای آنها بسوزانید. به دلیل مدیتیشن و استفاده از عود قبل از خواب، همیشه مطمئن شوید که چوب عود شما کاملاً سوخته است. اجازه دادن به سوختن آن در هنگام خواب می‌تواند خطر آتش سوزی به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب  [مستر مدیت] سفارش جدید (7124)

عود سرو

اگر از مدیتیشن در محیط بیرون لذت می‌برید، عود سرو را زمانی که خورشید یا ماه بر شما می‌تابد، روشن کنید. این عود بوی خاکی و سنگینی دارد که برای از بین بردن انرژی‌های منفی عالی عمل می‌کند. حتی اگر طبیعت کار بسیار خوبی برای پاکسازی خود از انرژی‌های منفی انجام می‌دهد، افراد ممکن است در حین مدیتیشن، انرژی‌های منفی خود را به شما القاء کنند. سوزاندن عود سرو هنگام مدیتیشن ممکن است به محافظت در برابر کسانی که به سمت شما می‌آیند، کمک کند.

عود اکالیپتوس

گاهی اوقات این بدن خودمان است که مدیتیشن را سخت می‌کند. این مشکل ممکن است ناشی از کمبود هوای تمیز یا حتی آلرژی باشد. صرف نظر از اینکه چه چیزی باعث این مشکل می‌شود، سوزاندن اکالیپتوس ممکن است به رفع هر مشکلی کمک کند. هدف شما این است که به مغز خود استراحت دهید تا فکر کند. این مهم با مسدود کردن تنفس شما، روند مدیتیشن را دشوار می‌کند. در حین مدیتیشن عود اکالیپتوس بسوزانید تا تنفس خود را آزاد کنید. اکالیپتوس به تحریک ماهیچه‌هایی که مسئول حرکت مخاط از مسیرهای تنفسی ما هستند، کمک می‌کند.

بهترین عود برای جذب عشق

 

    عود وانیل: عطر عود وانیل برای تقویت حافظه بسیار خوب است و به ایجاد محیطی آرام و گرم با خواص درمانی کمک می‌کند.

        وانیل باعث ایجاد احساس عشق و دوستی می‌شود.

        خلق و خو را ارتقاء داده و حس آرامش بخشی به فرد می‌دهد.

    عود گل رز: عطر شگفت انگیز رز از گل سرخ الهام گرفته شده است.

        بسیاری بر این باورند که از آسمان‌ها و خدایان به زمین آمده است.

        این عود برای تسکین سردرد و بهبود خلق و خوی رمانتیک زنانه مناسب است.

    عود عنبر: اگر شما و شریک زندگیتان با هم مشکل دارید، این عود به رفع کدورت بین شما کمک می‌کند.

        عنبر بوی بی‌ نظیری دارد و میل جنسی را تقویت می‌کند و عشق را می‌افزاید.

        رایحه آن به افراد قدرت و انرژی می‌بخشد و راه را برای روابط صمیمانه بهتر بین زوجین هموار می‌کند.

جمع بندی :

با خرید عود کاربردی و معطر میتوانید فضای خانه و محل کارتان را خوشبو کنید. به طور مثال برای  مدیتیشن ، یک عود مخصوص مراقبه بخرید. اگر به دنبال تقویت عشق و نو دوستی هستید، عود عشق را تهیه کنید. همچنین میتوانید از وبسایت مسترمدیت برای تهیه عود به صورت انلاین ثبت سفارش انجام دهید.