عود آبشاری عشق چه ویزگی هایی دارد

عود آبشاری عشق چه ویزگی هایی دارد

عود آبشاری عشق، یکی از محبوب‌ترین انواع عود در جهان است. این عود، به دلیل بوی شیرین و معتدلی که دارد، به عنوان یکی از بهترین عطرهای طبیعی شناخته شده است. بسیاری از مردم این عود را به عنوان عطری که در طول روز از آن استفاده می‌کنند، اما در برخی کشورهای خاص، این عود به عنوان یک رسم دینی نیز شناخته شده است. فروشگاه مستر مدیت دارای انواع عود آبشاری عشق و انواع عود های مختلف است در این مقاله به بررسی عود آبشاری عشق می پردازیم.
اصل عود آبشاری عشق از درخت عود به نام “آگاروود” استخراج می‌شود، که در جنوب شرق آسیا و نزدیکی خلیج فارس رشد می‌کند. این درخت به ارتفاع حدود ۳۰ متر می‌رسد و دارای رنگی تیره و میشی است. برای برداشت عود از درخت، ابتدا باید سوراخی در تنه درخت با استفاده از یک چاقو یا سوزن ایجاد شود، سپس مواد روغنی و رزینی که درون درخت قرار دارند، خارج و جمع‌آوری می‌شوند.
پس از جمع‌آوری مواد، باید آن‌ها را خشک کرد تا بوی عطری آن تقویت شود. سپس عود آماده استفاده است. بوی عود آبشاری عشق، شیرین و خوشبو است و برای تهیه‌ی این عود، معمولاً از چوب درخت عود در مخلوط با برخی مواد دیگر استفاده می‌شود. همچنین، باید به دلیل قیمت بالای عود آبشاری عشق، تقلب در این زمینه نیز وجود دارد، لذا خرید این محصول باید از فروشگاه‌های معتبر و با کیفیت انجام شود

 

 

مزیت عود آبشاری عشق

مزیت عود آبشاری عشق، به دلیل خواص آن است که این خواص شامل مزایای طبیعی و روانی هستند.
اولین مزیت عود آبشاری عشق، بوی شیرین و دلنشین آن است. این بو، برای بسیاری از افراد آرامش بخش است و به عنوان یک روش طبیعی برای کاهش استرس و اضطراب مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مزیت دیگر عود آبشاری عشق، خواص ضد عفونی کننده آن است. این خواص، به دلیل وجود مواد روغنی و رزینی در عود، به عنوان یک مقابله طبیعی برای عفونت‌های باکتریایی و ویروسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
همچنین، مصرف عود آبشاری عشق به عنوان یکی از عطرهای طبیعی، به دلیل عدم وجود مواد شیمیایی ضد عفونی کننده، برای افرادی که حساسیت‌های ناشی از شیمیایی‌ها دارند، بسیار مفید است.
در کل، مزیت اصلی عود آبشاری عشق، بوی شیرین و دلنشین آن است که به عنوان یک روش طبیعی برای کاهش استرس و اضطراب مورد استفاده قرار می‌گیرد، همچنین خواص ضد عفونی کننده آن نیز مزیتی دیگر از این عود به حساب می‌آید

ادامه مطلب  [مستر مدیت] سفارش جدید (6798)

عود آبشاری عشق یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین انواع عود است که در بازارهای عطر و ادکلن وجود دارد. این نوع عود به دلیل رایحه گرم، شیرین و دلنشینش، برای بسیاری از علاقمندان به عطر و بوی خوش، بسیار جذاب است.
اگر شما نیز به دنبال خرید عود آبشاری عشق هستید، قبل از خرید آن باید به چند نکته توجه کنید:
1- محل خرید: باید از فروشگاه‌های معتبر و معتبری خرید کنید تا از کیفیت عود اطمینان حاصل کنید.
2- بررسی بسته‌بندی: بسته‌بندی باید بدون هیچ گونه خراش و خط و خش باشد تا از سلامت محصول اطمینان حاصل کنید.
3- بررسی رایحه: بهتر است قبل از خرید، رایحه عود را بو کنید تا از کیفیت و رایحه آن مطمئن شوید.
4- قیمت: قیمت عود آبشاری عشق ممکن است بسته به محل خرید و کیفیت آن متفاوت باشد. برای خرید این عود بهتر است قیمت‌ها را در محل‌های مختلف مقایسه کنید تا به قیمت مناسب دست پیدا کنید.
با توجه به این موارد، می‌توانید به راحتی عود آبشاری عشق را خریداری کنید. اما بهتر است قبل از خرید، درباره رایحه‌های دیگر عودها نیز اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.